Çınar 1 Teknesi

Hergün Adrasan limandan çıkıyoruz. Suluada'ya ve Adrasan koylarına günlük seferler düzenliyoruz. Teknemiz 35 kişilik olup fiyatlarımıza öğle yemeği dahildir. Akşam üzeri de çay ve meyve ikramlarımız vardır.

İletişim Bilgileri

Suluada Tekne Turu

SULUADA TEKNE TURU

AŞK PLAJI, BATI PLAJI, MAĞARALAR, TATLISU, FENER KOYU

SULUADA TEKNE TURU

Yaz tatilinde doğa ve denizle bir arada olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Suluada tekne turları tam da size göre ! Suluada tekne turları sayesinde deniz üzerinden eşsiz manzaraları izleyebilirsiniz ve rotamızda bulunan yerleri ziyaret etme şansı yakalayabilirsiniz.

DURAKLARIMIZ

Suluada tekne turumuzda ziyaret ettiğimiz ve rotamıza dahil olan yerler nelerdir?

AŞK PLAJI
Turumuz sırasında ziyaret ettiğimiz Aşk Plajı görülmeye değer manzarası ve turkuaz suyuyla sizi oldukça etkileyecek. Özellikle Aşk Plajı’nın yüzmek adına mükemmel bir yer olduğunu söyleyebiliriz.
BATI PLAJI
Adını adanın batı kısmında olmasından alan Batı Plajı, yüzmek ve doğayı keşfetmek adına oldukça güzel bir bölgedir diyebiliriz. Rotamızın sevilen bir durağı olan Batı Plajı’nı görmek isteyenlerin sayısı hiç de az değil !
MAĞARALAR BÖLGESİ
Mağaralar bölgesi Suluada tekne turlarının en önemli duraklarından biridir. Yaklaşık uzunluğu 40 metre olan Fosforlu Mağara’dan geçen tekneler, tur misafirlerine eşsiz bir mağara deneyimi sunmaktadır. Mağaranın iç yapısını oluşturan taşlar fosforla kaplıdır ve bu durum mağaranın içinin ışıl ışıl olmasını sağlamaktadır. Özellikle Fosforlu Mağara’yı görmek isteyen bir çok yerli ve yabancı turistin turlara katıldığını söyleyebiliriz. Neden siz de bu ziyaretçilerden biri olmayasınız ?
SULUADA TATLI SU KAYNAĞI BÖLGESİ
Şifalı olarak da bilinen Suluada tatlı suyu turumuzun en heyecan verici yerlerinden biridir. Bir tuzlu su kaynağı olan denizin içerisinde bir tatlı su bölgesinin bulunması sizi oldukça şaşırtacak.
FENER KOYU
Fener Koyu’nda mükemmel bir mazara ziyaretçilerini karşılamakta. Bu koyun bir doğa harikası olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Bu koyda yunusları görme ihtimaliniz olduğunu da eklemeden geçmeyelim.


SULUADA TEKNE TURU FİYATLARIMIZ

Suluada tekne turları, tur misafirlerine eşsiz bir doğa ve yüzme deneyimi kazandırmak amacıyla hazırlanmaktadır. Tur programına dahil olan rotalar ziyaret edilmekte ve misafirlerimiz öğle yemeğimiz ve ikramlarımızdan faydalanabilmektedir.

Turlar arasından günübirlik Suluada turlarına katılabilirsiniz isterseniz de özel tekne turu talep ederek Suluada’yı sadece aile üyeleriniz veya sevdiklerinizle gezme imkanı bulabilirsiniz. Suluada tekne turu fiyatlarımız belirttiğimiz turların niteliğine göre değişmektedir. Günübirlik ve özel olmayan turların fiyatı 100-150 TL aralığında değişmektedir. Özel turların fiyatları ise 2000-3000 TL arasında değişmektedir. Suluada tekne turu fiyatlarımız; turun yapıldığı sezona, ikram edilen yemeklere ve tur gününe göre değişiklik gösterebilir. Fiyatlarımız tur niteliğine ve tur rotasına uygun olacak şekilde düzenlenmektedir.

Suluada tekne turuna katılmak isteyen misafirlerimizin katılım sağlayacakları tur gününden en az bir gün önce rezervasyon yapmalarını tavsiye ederiz.

NEDEN SULUADA TEKNE TURU ?

Suluada, Türkiye’nin en gözde adalarından biridir. Bu ada sahip olduğu şifalı olarak bilinen tatlı suyuyla da dikkat çekmektedir. Birçok doğa güzelliğini bünyesinde bulunduran bu ada birçok doğa harikası bölgeye de oldukça yakındır. Turkuaz renkli deniz manzarasıyla adından söz ettiren Suluada Antalya’nın en güzel yerlerindendir. Tekne turları sayesinde de daha çok dikkat çeken Suluada’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz!

Aynı zamanda korona virüs sebebiyle tatilimizi güvenli şekilde yapmaya çalıştığımız bu yaz sezonunda, kapalı mekanlar yerine açık alanların ve doğanın tercih edilmesi herkes açısından daha iyi olacaktır. Suluada tekne turlarıyla tatilinizi doğa ve açık hava ile beraber daha güvenli hale getirebilirsiniz.

TUR PROGRAMIMIZ

Turumuz saat 09.45’te başlamakta ve tur kalkış noktamız olan Adrasan Plajı’ndan yola çıkmaktayız. Yolculuğumuz sırasında adada bulunan birçok noktayı ziyaret etmekteyiz ve bu noktalarda yaklaşık 1 saatlik yüzme molaları vermekteyiz. Ziyaret alanlarının ardından Fener Koyu’na da uğrayarak turumuzu tamamlamaktayız ve tur misafirlerimizi 17.00-17.45 arasında tekrar Adrasan Plajı’na bırakmaktayız.

DAHİL OLAN HİZMETLER

Suluada tekne turumuzda sizlere eşsiz bir doğa ve eğlence deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Rotamızda belirttiğimiz alanlarda mevcut koşullar dahilinde belirtilen süre boyunca yüzebilir ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Gezdiğimiz koylar ve plajların yanında sizin için lezzetli bir öğlen yemeği de sunmaktayız.

Yemeğimizde;
Ana yemek olarak levrek bulunmaktadır.
Ana yemeğin yanında makarna, salata, şakşuka, mevsim yeşillikleri ve mezeler yer almaktadır.

Akşam saati ikramlarımız ;
Akşam saatinde tur misafirlerimize meyve ve çay servisi sunmaktayız.