Çınar 1 Teknesi

Hergün Adrasan limandan çıkıyoruz. Suluada'ya ve Adrasan koylarına günlük seferler düzenliyoruz. Teknemiz 35 kişilik olup fiyatlarımıza öğle yemeği dahildir. Akşam üzeri de çay ve meyve ikramlarımız vardır.

İletişim Bilgileri

Adrasan Tekne Turu

ADRASAN TEKNE TURU

AKSEKİ KOYU, SAZAK KOYU, CENEVİZ KOYU VE AKVARYUM KOYU

ADRASAN KOYLAR TEKNE TURU

Adrasan, Antalya’nın en önemli turizm merkezlerindendir. Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı olan Adrasan masmavi denizi ve benzersiz doğasıyla yerli ve yabancı birçok turisti ağırlamaktadır.. Adrasan’da yapılabilecek birçok etkinlik vardır. Adrasan’ın son dönemlerde oldukça popüler etkinliklerinden biri ise tekne turlarıdır. Adrasan koyları tekne turlarıyla koylar gezilebilmekte, yüzülebilmekte ve birçok etkinlik yapılabilmektedir.

DURAKLARIMIZ

Adrasan plajından hareket eden teknemiz sırasıyla Akseki Koyu, Sazak Koyu, Ceneviz Koyu ve Akvaryum Koyuna uğramaktadır. Turumuza öğlen yemeği ve akşam üzeri çay,meyve ikramımız vardır.

AKSEKİ KOYU
Saat 09:45’te misafirlerimizle beraber yola çıkıyoruz ve ilk durağımız olan Akseki Koyu’na varıyoruz. Dinlendirici ve huzur dolu bir koy olan Akseki Koyu, turumuzun ilk uğrak yeridir. Yeşil ile mavinin harmanladığı bu koyda su oldukça sığdır ve burası yüzmek için oldukça idealdir. Yaklaşık yarım saatlik bir mola verdiğimiz bu koyda siz de doğanın eşsiz sesinin eşliğinde yüzebilir ve doğayı gözlemleyebilirsiniz. Çokça beğenilen Akseki Koyu için dahi Adrasan koyları tekne turuna katılmaya değer !
SAZAK KOYU
Dik kayalıklar içerisinde ve dağlara yaslanan mükemmel bir doğa harikasıdır Sazak Koyu. Adrasan koyları tekne turumuzun ikinci durağı olan Sazak Koyu’nun tertemiz sularında yüzebilirsiniz. Yüzme etkinliği sırasında kaplumbağalar ve balıkların da size eşlik edeceğini söylemeden geçmemek gerekir. Aynı zamanda yüzmeniz için verdiğimiz bir buçuk saatlik molayı çevreyi keşfe çıkarak da doldurabilirsiniz. Bu sakin ve huzurlu sahilde yapacağınız yürüyüşlerin sizin için oldukça iyi bir deneyim olacağına emin olabilirsiniz.
CENEVİZ KOYU
Karadan ulaşımın olmadığı nadide bir koy olan Ceneviz Koyu’nda siz ziyaretçilerimizi eşsiz bir doğa harikası beklemektedir. Bu koyda sizler için yaklaşık olarak bir saatlik mola vermekteyiz. Bu molada isterseniz yüzebilir isterseniz de çamur banyosu yapabilirsiniz. Ceneviz Koyu’na yaptığımız bu ziyaretimizin sizin için unutulmaz bir tatil anısı olacağına emin olabilirsiniz.
KORSAN (AKVARYUM) KOYU
Koylar turumuzun son noktası olan Korsan Koyu’nda turkuaz deniz ve taptaze havanın tadını çıkarabilirsiniz. Burada yaklaşık 1 saatlik bir mola vermekteyiz. Bu süre zarfında turumuzdaki tek derin nokta olan Korsan Koyu’nun sularında yüzebilirsiniz. Suyun derinliği ve temizliği derinde bulunan doğal güzellikleri görme imkanı da sağladığından misafirlerimizin deniz gözlüklerini yanlarında getirmelerini tavsiye ederiz. Korsan Koyu ziyaretimizin ardından verdiğimiz meyve molası bittiğinde saat 16.30’da ise dönüş yoluna geçmekteyiz.

Adrasan sahilinde veda ettiğimiz misafirlerimizle sona eren turumuzu çok beğeneceğinize emin olabilirsiniz !


NEDEN ADRASAN KOYLAR TURU ?

Adrasan bölgesi eşsiz bir doğa deneyimi sunmaktadır. Bizler de sizler için düzenlediğimiz tekne turlarıyla beraber bu deneyimi farklılaştırmaya çalışmaktayız.

Masmavi ve tertemiz sularda yüzmek isterseniz Adrasan koyları tekne turu etkinliğinin tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz. Turumuz sırasında verdiğimiz yüzme molası alanlarında belirtilen sürede yüzebilir ve yazın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Sadece mavinin değil yeşilin de doruk noktalarını ziyaret ettiğimiz Adrasan koyları tekne turumuzda doğayı sonuna kadar hissedebileceksiniz.

Adrasan koyları tekne turunda tüm bunlarla beraber sınırsız eğlenceyi de yakalayabileceksiniz.

DAHİL OLAN HİZMETLER

Sazak Koyu’nun ardından bir sonraki durağımıza geçmeden misafirlerimiz için güzel bir öğle yemeği molası vermekteyiz. Misafirlerimize sunduğumuz taze ve lezzetli yemeklerden oluşan doyurucu menümüzün sizi tatmin edeceğine emin olabilirsiniz. Yemeğinizi eşsiz manzarayla beraber yedikten sonra bir sonraki durağımıza geçmekteyiz

Misafirlerimizle birlikte Ceneviz Koyu’na olan ziyaretimizin ardından ufak bir mola vermekteyiz. Bu mola esnasında ise misafirlerimize çay ve bisküvi ikram etmekteyiz.