Çınar 1 Teknesi

Hergün Adrasan limandan çıkıyoruz. Suluada'ya ve Adrasan koylarına günlük seferler düzenliyoruz. Teknemiz 35 kişilik olup fiyatlarımıza öğle yemeği dahildir. Akşam üzeri de çay ve meyve ikramlarımız vardır.

İletişim Bilgileri

Adrasan Özel Tur Günübirlik

GÜNÜBİRLİK ÖZEL TEKNE TURU

SULUADA VEYA ADRASAN KOYLARA SİZE ÖZEL TURLAR

ADRASAN'DA SİZE ÖZEL TEKNE TURU

Türkiye’nin Maldivleri olarak da adlandırılan Adrasan’da size özel olarak tahsis edilmiş, deneyimli personeli ile birlikte güven içinde seyahat etme ve istediğiniz koyda duraklama, dilediğiniz kadar bir süre denizin tadını doyasıya yaşama fırsatı veren bir tekne ile yolculuk mu hayal ediyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz.

Cennetten Bir Köşe Adrasan

Sevdiklerinize bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Kalabalıktan sıkılıp sakin bir şekilde yüzmek ya da deniz yolculuğunun tadını çıkarmak mı istiyorsunuz? Tatil programınızı unutamayacağınız anılarla doldurmak istemez misiniz? İşte biz size bu fırsatı sunuyor ve tatilinizi en güzel şekilde geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Adrasan ve denizin tadını doyasıya yaşamanız için kişiye ya da gruplara özel düzenlediğimiz günlük tekne turları ile bu mümkün.

Her gün sabah saat 09.45 de demir alan teknemiz, sizin belirlemiş olduğunuz rota içinde saat 17.00 a kadar Adrasan’ın en güzel köşelerini gezdirip yeşilin ve mavinin en güzel halini gösteriyor.

Güven İçinde Bir Deniz Yolculuğu

Deneyimli kaptanımız ve ekibi, siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti ve mutluluğu için iskelede hazır bir şekilde beklemekteler. Rotayı siz belirleyin! Aileniz ya da dostlarınızla birlikte güzel ve keyifli bir gün geçirmek için kiralayacağınız teknemizde, nereye gidip ne kadar konaklayacağınıza siz karar veriyorsunuz. İster Suluada, ister Ceneviz isterseniz Akseki koylarının masmavi sularında deniz ve doğa ile iç içe olabilirsiniz, tercih sizin.

Unutulmayacak Anılar

Her gün düzenlenen tekne turumuzdaki yolculuğunuz esnasında öğle yemeği ve akşam da meyve tabağı ile çay ikramımız bulunmaktadır. Öğle yemeğinde, denizin güzelliği ile size eşlik edecek ve tecrübeli personelimiz tarafından hazırlanmış olan; balık, makarna, salata, zeytinyağlılar ve yeşilliklerden oluşan menümüz sunulacaktır. Akşam ise yine mevsim meyvelerinin en taze ve güzellerinden oluşan meyve tabağımız ile sınırsız çay ikramımız bulunuyor.

Teknemizde alkollü ve alkolsüz diğer içecekler ücrete tabi olup, tekne turumuzun fiyatına dahil değildir. Dostlarınızla ya da ailenizle birlikte güven ve huzur içinde geçireceğiniz ve mavi suların tadını doyasıya yaşayacağınız Adrasan Tekne Turu deneyimi için internet adresimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.