Çınar 1 Teknesi

Hergün Adrasan limandan çıkıyoruz. Suluada'ya ve Adrasan koylarına günlük seferler düzenliyoruz. Teknemiz 35 kişilik olup fiyatlarımıza öğle yemeği dahildir. Akşam üzeri de çay ve meyve ikramlarımız vardır.

İletişim Bilgileri

Çavuşköy

AKDENİZİN İNCİSİ ADRASAN

Doğa ve deniz turizmi açısından mükemmel bir potansiyele sahip olan Adrasan namıdiğer Çavuşköy şirin bir Antalya kasabasıdır. Antalya’nın küçük ilçelerinden biri olan Kumluca ilçesine bağlı bu küçük kasaba genellikle kumsalı ile bilinmekte ve ilgi çekmektedir. Yaklaşık 2 kilometre boyunca uzanan bir koya da sahip olan Adrasan tatilcilerin vazgeçilmezlerindendir. Antalya merkezine pek yakın olmasa da yerli ve yabancı turistler tarafından çokça tercih edilen Adrasan, birçok etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır.

ADRASAN'A ULAŞIM NASIL SAĞLANIR ?

Adrasan, Antalya’ya bağlı olsa da Antalya merkezine pek de yakın değildir. Antalya havalimanına da yaklaşık 110 kilometre mesafede bulunan Adrasan’ı ziyaret etmek isteyenlerin Antalya merkezden bu doğa harikasına yola çıkarak bir süre karayolundan seyahat etmesi gerekmektedir. Ancak Adrasan’ı ziyaret etmek isteyenlerin araç kiralaması veya hususi transfer hizmetine başvurması gerekmektedir. Çünkü merkezden veyahut havalimanından Adrasan’a yolcu taşıyacak toplu bir taşıma aracı bulunmamaktadır. Adrasan’ı ziyaret edecek ve burada tatil yapacak kişilerin bunu bilerek yola çıkması gerekmektedir.

ADRASAN TEKNE TURLARI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER NELERDİR ?

Adrasan tekne turları, birçok konsepti içinde barındıran turlardandır. Antalya’nın nadide birçok koyunu rotasında bulunduran Adrasan tekne turları sayesinde yerli veya yabancı turistler, hem balık tutabilmekte hem farklı deniz canlılarını görme şansına erişebilmekte hem de tertemiz sularda yüzme imkanına erişilebilmektedir. Akdeniz ve Antalya doğasını görmek isteyenler için mükemmel bir seçim olan Adrasan tekne turlarına katılan kişiler; Sazak, Ceneviz ve Akseki koylarını görme imkanına da sahip olmaktadırlar. Aynı zamanda Adrasan tekne turlarının özel olarak düzenlenenleri de vardır. Bu sayede kişiler aile ortamlarıyla yabancılar olmadan eğlenebilmekte ve doğa harikalarını da ailecek görebilmektedir. Özel günlerin de bu özel turlar sayesinde kutlanabilmesi bu turların daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

SULUADA VE SULUADA TEKNE TURLARI

Suluada, Antalya iline bağlı olan mükemmel bir Akdeniz adasıdır. Masmavi ve tertemiz suları ile dikkat çeken Suluada, yerli ve yabancı birçok turist tarafından rağbet görmekte ve Türkiye’nin Maldivleri olarak anılmaktadır. Bu adanın sahip olduğu mükemmel kumsal da adanın birçok kişi tarafından bilinmesine yol açmıştır. Aynı zamanda ağaç ev konseptli barınma imkanlarının bulunduğu bu adada otantik bir tatil geçirmek de mümkündür. Bu ada için düzenlenen Suluada tekne turları da bu adanın rağbet gören etkinliklerindendir.

SULUADA TEKNE TURLARI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER NELERDİR ?

Genellikle Adrasan üzerinden başlayan Suluada tekne turları, yaklaşık 7-8 saat sürmektedir ve su üzerinden doğa güzelliklerinin farklı bakış açılarıyla sunulmasını sağlamaktadır. Tertemiz ve masmavi bir denizle beraber doğa harikalarının da gözlemlenebildiği bu tura katılım ücretleri de gayet uygundur. Tura katılan kişiler için benzersiz bir deneyim olan Suluada tekne turları, Adrasan’ı ziyaret edenlerin katılması gereken etkinlikler arasındadır.